XXVIII Niedziela Zwykła

paź 9, 2021 | Ogłoszenia

  1. Z racji dzisiejszego Dnia Papieskiego, po Mszach św. zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  2. Wieczorem zapraszamy na modlitewny wieczór uwielbienia, który rozpoczniemy o godz. 19.00.
  3. W tym tygodniu Kościół będzie obchodził następujące wspomnienia: środa bł. Honorata koźmińskiego, prezbitera, piątek św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła, sobota św. Jadwigi Śląskiej.
  4. Zachęcamy wszystkich parafian, szczególnie dzieci oraz młodzież, do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym, każdego dnia o godz. 17.30. W najbliższym tygodniu, w poniedziałek i wtorek modlitwę różańcową będą prowadziły dzieci rocznicowe klas IV SP nr. 4., w piątek natomiast klasa IV e z SP nr. 3.
  5. W kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki roczne, gregoriankę oraz wypominki jednorazowe za zmarłych. Bardzo prosimy, aby przynosić wypisane na kartkach imiona i nazwiska zmarłych, których będziemy polecać w modlitwie. W tym celu można pobrać specjalnie przygotowane karki wypominkowe, które wyłożone są na stoliku obok prasy katolickiej.
  6. W przyszłą niedzielę będzie można zaopatrzyć się w kalendarze ścienne na przyszły rok kalendarzowy. Jest to kalendarz o tematyce misyjnej, gdzie mamy również zaznaczone wszystkie święta kościelne i państwowe. Cena wydawcy kalendarza wynosi 6 zł. Ofiary składane przy zakupie kalendarza będą przeznaczone na wsparcie Dzieła Misyjnego Diecezji Warszawsko-Praskiej w realizacji projektów misyjnych w Afryce i Peru.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego.
  8. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Janinę Ramm, Barbarę Kałuską, Wandę Urbankowską. Wieczny odpoczynek…
  9. Życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionych dni nowego tygodnia.