XXVII Niedziela Zwykła

paź 13, 2020 | Ogłoszenia

  1. Rozpoczęliśmy miesiąc październik, poświęcony M.B. Różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe każdego dnia o godz. 17.30. W październiku Msze św. sprawowane będą o godz. 7.00, 17.00 i 18.00.
  2. Dziś po Mszach św. możemy składać podpisy pod obywatelskim projektem ustawy „Stop LGBT”, którego celem jest zakazanie tzw. „parad równości”. Są to marsze w czasie których dochodzi do licznych profanacji i walki z religią katolicką, a propaguje się legalizacje związków oraz adopcje dzieci przez pary homoseksualne. Polscy biskupi wielokrotnie zwracali uwagę na zagrożenia wynikające z ideologii LGBT. Lista do podpisów wyłożona jest na stoliku pod chórem oraz przy prasie katolickiej. Przypominamy, że dla ważności podpisu wymagany jest nr. pesel.
  3. W przyszłą niedzielę, po mszach św. zbierane będą, tradycyjnie ofiary do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia” , którego celem jest przyznawanie stypendiów dla uzdolnionych dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszamy na modlitewny wieczór uwielbienia, który rozpocznie się o godz. 19.00.
  5. Jurto wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, w środę wspomnienie M.B. Różańcowej.
  6. Parafialny Zespół Caritas informuje, że w każdy czwartek w godz. od 10.00 do 13.00, będzie wydawana nowa dostawa darów.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej; Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego
  8. Zapowiedzi:

– Marcin Koszewski, kawaler, oraz Ewa Cecylia Borucka, panna, oboje z par. tut., zap. 1.

  1. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Lucynę Kowalską, Jerzego Sadoch, Kazimierza Pazio.

Życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionych dni nowego tygodnia.