XXVIII Niedziela Zwykła

paź 13, 2020 | Ogłoszenia

  1. Dziś po mszach św., stypendyści Dzieła Nowego Tysiąclecia będą zbierać, ofiary do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia” , którego celem jest przyznawanie stypendiów dla uzdolnionych dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.
  2. W dniu dzisiejszym zapraszamy na modlitewny wieczór uwielbienia, który rozpocznie się o godz. 19.00.
  3. W przyszłą niedzielę, będziemy obchodzić Niedzielę Misyjną. Ofiary składane na tacę w tym dniu będą przeznaczone na potrzeby misjonarzy.
  4. W najbliższy czwartek, o godz. 18.00, bp. Marek Solarczyk udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania. W tym dniu Msze św. sprawowane będą o godz. 7.00, 7.30. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.00.
  5. We wtorek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera, w czwartek wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła, w piątek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, w sobotę wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
  6. W sobotę 24 października zapraszamy dzieci, które przygotowują się do I Komunii Św., na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której zostaną poświęcone i wręczone różańce pierwszokomunijne.
  7. Ogłoszenie animatorów wspólnoty oazowej Ruchu Światło-Życie
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej; Tygodnika Idziemy i Gościa Niedzielnego
  9. Zapowiedzi:

– Marcin Koszewski, kawaler, oraz Ewa Cecylia Borucka, panna, oboje z par. tut., zap. 2.

Życzymy miłej niedzieli oraz błogosławionych dni nowego tygodnia